Pristatymo sąlygos

SVARBU!

Karantino laikotarpiu atsižvelgiame į saugumo reikalavimus ir užsakymus pristatome dviem būdais:

- OMNIVA paštomatu (kaina 3.00 Eur) arba

- skubia siunta į autobusų stotį (kaina 4.50 Eur).

Siuntos autobusais šiuo metu Lietuvoje pristatomos į Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Prienų, Kuršėnų,  Jonavos autobusų stotis.

Jei norėtumėte gauti užsakymą užsienio adresu arba susidūrėte su kita ypatinga situacija, susisiekite el. paštu info@anksti.lt ir mes pasistengsime Jums kuo skubiau padėti.

Likite saugūs ir sveiki!

Anksti.lt komanda

___________________________________________________________Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Lietuvos paštas. ​Užsakymai siunčiami registruota pirmenybine siunta. Pristatymo terminas Lietuvoje - 2-5 darbo dienos. Kaina – 3.50 Eur.

OMNIVA paštomatas. Siunta pristatoma į Jūsų nurodytą paštomatą visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas po išsiuntimo – 2 darbo dienos. Kaina – 3.00 Eur.  Užsakymai nuo 60 Eur - nemokamai.  

        Siunta siuntų terminale saugoma 7 dienas. Po 7 dienų siunta grąžinama į Anksti.lt sandėlį. Siuntos grąžinimas ir pakartotinis persiuntimas - 5.00 Eur

Pristatymas į autobusų stotį. Siunta tą pačią siuntimo dieną yra pristatoma į Jūsų pasirinkto miesto autobusų stoties siuntų skyrių (visų siuntas priimančių stočių žemėlapį rasite čia). Apie tikslų siuntos pristatymo laiką informuojame atskiru pranešimu. Pristatymo laikas priklauso nuo tarpmiestinių autobusų tvarkaraščio. Siunta saugoma ne ilgiau kaip 2 dienas. Kaina – 4.50 Eur. 

Kurjeris. Siunta pristatoma tiesiai į namus. Pristatymo terminas – 2-3 darbo dienos. Kurjeris apie siuntos pristatymo laiką informuoja telefonu (būtina nurodyti telefono numerį teikiant užsakymą). Kaina – 6.00 Eur. Užsakymai virš 60 Eur - nemokamai.

Pristatymas Vilniuje į Santariškių ligoninės naujagimių skyrių. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos. Kaina - 6,00 Eur. 

Pristatymas į užsienį. Galime išsiųsti Jūsų užsakymą į bet kurį pasaulio kampelį. Susisiekite el. paštu info@anksti.lt ir mes Jums surasime patogiausią pristatymo būdą.