Pristatymo sąlygos

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Lietuvos paštas. ​Užsakymai siunčiami registruota pirmenybine siunta. Pristatymo terminas Lietuvoje po išsiuntimo - 2-5 darbo dienos. Kaina – 3.50 Eur.

OMNIVA paštomatas. Siunta pristatoma į Jūsų nurodytą paštomatą visoje Lietuvoje. Pristatymo terminas po išsiuntimo – 2 darbo dienos. Kaina – 3.00 Eur.  Užsakymai nuo 60 Eur - nemokamai.  

        Siunta siuntų terminale saugoma 7 dienas. Po 7 dienų siunta grąžinama į Anksti.lt sandėlį. Siuntos grąžinimas ir pakartotinis persiuntimas - 5.00 Eur

Pristatymas į autobusų stotį. Siunta tą pačią siuntimo dieną yra pristatoma į Jūsų pasirinkto miesto autobusų stoties siuntų skyrių (visų siuntas priimančių stočių žemėlapį rasite čia). Apie tikslų siuntos pristatymo laiką informuojame atskiru pranešimu. Pristatymo laikas priklauso nuo tarpmiestinių autobusų tvarkaraščio. Siunta saugoma ne ilgiau kaip 2 dienas. Kaina – 4.50 Eur. 

Kurjeris. Siunta pristatoma tiesiai į namus. Pristatymo terminas po išsiuntimo – 2-3 darbo dienos. Kurjeris apie siuntos pristatymo laiką informuoja telefonu (būtina nurodyti telefono numerį teikiant užsakymą). Kaina – 6.00 Eur. Užsakymai virš 60 Eur - nemokamai.

Pristatymas Vilniuje į Santariškių ligoninės naujagimių skyrių. Pristatymo terminas 1-2 darbo dienos. Kaina - 6,00 Eur. 

Pristatymas į užsienį. Galime išsiųsti Jūsų užsakymą į bet kurį pasaulio kampelį. Susisiekite el. paštu info@anksti.lt ir mes Jums surasime patogiausią pristatymo būdą.