• Miegmaišiukas iš merino vilnos
  • Miegmaišiukas iš merino vilnos
  • Miegmaišiukas iš merino vilnos
  • Miegmaišiukas iš merino vilnos
  • Miegmaišiukas iš merino vilnos
Populiari

Prekės kodas: 4770809281714

Turimas kiekis: 94

Pristatymas 3 d.d.

€31.00

100 % sertifikuota (OEKO-tex 100 standartas) merino vilna.

Ar žinojote, jog kūdikiai, miegodami merino vilnos drabužiuose, geriau ir ilgiau miega, rečiau atsibunda naktį, verkia mažiau bei greičiau priauga svorio? Vakarų šalyse yra plačiai žinomi merino vilnos drabužiai vaikams, kuriuos mamos tikrai vertina, turi savo vaikučių kraiteliuose bei dėvi bent jau pirmam sluoksniui. 

Miegmaišis kūdikiui iš super švelnios ir šiltos merino vilnos yra puikus miego drabužis nuo pat gimimo. Merino vilnos miegmaišiukas geba vaiko kūną išlaikyti šiltu, esant skirtingom aplinkos temperatūrom. Mažylio kūnas neperkaista, esant šiltai aplinkai, šiltas, jeigu aplinka atvėsta. Taip pat šis unikalus audinys turi savybę jaustis posausiu, net jeigu ir sudrėgsta. Tai aktualu miego metu įvykus "avarijoms", tada vaikutis merino vilnos miegmaišiuke nesijaučia šlapias, o vilna ir toliau nepraradusi savo savybių šildo kūną. Aišku, pastebėjus tokią situaciją, vis tiek rekomenduojame vaikutį perrengti. 

Vilnonis vokelis - miegmaišis praktiškas dėvėti ne tik miego metu, bet ir visą dieną. Drabužėlio apačioje esančios spaudės leidžia paprastai atsegti drabužėlį ir pakeisti sauskelnes. Naujagimio dydžio (0-6 mėn.) rankovės baigiasi pirštinaitėmis. Jos patogios naudoti ką tik gimusiam vaikučiui - šildo galūnes bei apsaugo veiduką nuo susibraižymo.

Šis vaikiškas miegmaišis yra trijų dydžių.

Tai naujagimio - nuo gimimo iki 6 mėnesio priklausomai nuo vaikučio;

Paaugusio kūdikio - nuo 6 iki 12 mėnesio;

Mažyliui nuo metukų iki dviejų.

 

Skalbiama 40 laipsnių vandens temperatūroje, skalbimo mašina, vilnai skirtu rėžimu.

Rekomenduojama su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis.

Lyginti vilnai skirtu rėžimu.

Mechaninis džiovinimas draudžiamas.

 

Pagaminta Green Rose

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink