Megztos kojinytės naujagimiui (8.5-10 cm)

Megztos kojinytės naujagimiui (8.5-10 cm)
  • Prekės kodas: AG-KO-2
  • Prieinamumas: 15
  • 5.50€
  • Be PVM: 5.50€

Galimi pasirinkimai

Aprašymas

Rankomis megztos vilnonės kojinytės naujagimiui - pirmasis ir pats būtiniausias drabužėlis mažyliui. Kojinytės numegztos iš 65 proc. vilnos ir 35 proc. alpakos ekologiškų siūlų. Oeko-Tex sertifikatas įrodo, kad siūlai yra praėję tarptautinio testavimo patikrą ir juose nėra kenksmingų medžiagų (ploviklių, dažiklių ir kt), neigiamai veikiančių žmogaus sveikatą.

Kojinytės ypatingai minkštos, švelnios jautriai naujagimio odelei, ir, kas svarbiausia, pakankamai tamprios, kad būtų patogu apmauti.

Kojinytės iš lietuviško prekės ženklo „coZZy Kids“ kolekcijos. Numegzta rūpestingai ir su didele meile.

Pėdutės ilgis - apie 8.5-10 cm.

Kojinytės yra išplautos su vilnai skirtu hipoalerginiu skalbikliu, todėl gali būti iškart naudojamos.


Priežiūra: Rekomenduojama skalbti tik rankomis 30 laipsnių temperatūroje (skalbimo mašina nerekomenduojama). 

Cheminis valymas tetrachloretilenu (sausas valymas). Balinti draudžiama (nerekomenduojama). Džiovinti patiesus ant plokštumos (horizontalioje padėtyje).

Draudžiama džiovinti elektrinėje džiovyklėje. Lyginti žema temperatūra (iki 110 laipsnių), garinimas gali sugadinti audinį.


Jei šiuo metu sandėlyje neturime Jūsų mėgstamiausios spalvos drabužėlio, galite užsisakyti pageidaujamą mezginį iš pateikto spalvyno ir Jums bus specialiai numegzta. Parašykite info@anksti.lt ir informuosime apie užsakymo įgyvendinimo laiką ir kitas detales.