Pientraukis elektrinis Medela Swing

-10% Pientraukis elektrinis Medela Swing
  • Prekės kodas: 0300050
  • Prieinamumas: 100
  • 198.00€
  • 179.00€
  • Be PVM: 179.00€

Aprašymas

Medela Swing elektrinis viengubas pientraukis yra patogus ir tikrai tyliau veikiantis, nei kitų gamintojų analogai. Jis turi patentuotą 2-PHASE EXPRESSION® technologiją. Dėl reguliuojamo traukimo režimo, juo galima nutraukti daugiau pieno per tą patį laiką, nei su rankiniu pientraukiu. 

Jis ergonomiškas ir labai komfortiškas - „PersonalFit“ krūties gaubtelis švelniai ir veiksmingai stimuliuoja krūtį, o kas svarbiausia - galima parinkti ir pritaikyti kito dydžio PersonalFit gaubtelį priklausomai nuo individualaus poreikio. Kitų dydžių PersonalFit krūtų gaubteliai parduodami atskirai: Medela PersonalFit krūtų gaubteliai 

Kaip išmatuoti ir pasirinkti tinkamiausią gaubtelį:


Daugiau apie tai skaitykite nemokamai: Leidinys "Maitinu nutrauktu pienu"

Pientraukis labai patogus - jame mažiau sudedamųjų dalių, nei kituose rankiniuose pientraukiuose. O jei kuri nors dalis susidėvėtų - yra galimybė įsigyti atskirai, taigi Medela pientraukis tikrai tarnaus labai ilgai. Medela pientraukių atsarginės dalys

Moksliniais tyrimais pagrįsta, kad pieno traukimas Medela pientraukiu yra artimas kūdikio žindymui. Šiuos pientraukius rekomenduoja žindymo konsultantai ir slaugos specialistai, kai reikalinga skatinti laktaciją gimus neišnešiotam naujagimiui, sergančiam naujagimiui, kūdikiui su nesuaugusiu gomuriu ar esant kitoms aplinkybėms, dėl kurių nėra galimybės žindyti.

Mamos, maitinančios išimtinai nutrauktų pienu, teigia, kad Medela pientraukiai yra vieni kokybiškiausių.

Rinkinį sudaro: CALMA žindukas, PersonalFit krūties gaubtelis (24 mm), pieno buteliukas 150 ml su dangteliu, atsarginė vožtuvo membrana, buteliuko stovelis, maitinimo tinklo adapteris, maišelis pientraukiui laikyti.

Pagaminta Šveicarijoje.

P.S. Prekę išsiunčiame paprastai per 5 darbo dienas nuo užsakymo gavimo.


Daugiau apie Medela Swing pientraukį (anglų k.):