• Žindukas NUK iš latekso kūdikiams su gomurio nesuaugimu
  • Žindukas NUK iš latekso kūdikiams su gomurio nesuaugimu

Prekės kodas: SA17

Turimas kiekis: 34

€7.50

NUK „Medic PRO“ lateksinis žindukas kūdikiams su įgimtu gomurio arba lūpos nesuaugimu. Žindukas yra su standartinio siauro skersmens žiedu, todėl gali būti naudojamas su standartiniais buteliukais (tiek stikliniais, tiek plastikiniais), pvz. NUK ar net Dr. Brown's siauro kaklelio buteliukais (išėmus oro cirkuliacinės sistemos dalis). Kūdikiai su lūpos ir/ar gomurio nesuaugimu susiduria su dažnomis maitinimosi problemomis, nes nesusidaro vakuumas čiulpimo metu. Specialus žindukas buvo sukurtas atsižvelgiant į moksliškai pagrįstus anatominius kūdikių žandikaulių ypatumus.  

Šis žindukas sukurtas taip, kad ilgesnė ir didesnė jo dalis, esanti burnoje, uždengtų gomurio defektą. Išskirtiniais atvejais galima mėginti šį žinduką naudoti kombinuoto lūpos ir gomurio nesuaugimo atveju, kol gomurio defektas dar neuždengtas specialia plokštele. Viena iš svarbiausių šio specialaus NUK žinduko savybių yra ta, kad jis skatina natūralų čiulpimo refleksą ir judesius, padedančius ištraukti pieną. Su kiekvienu čiulpimo judesiu žindukas užsandarina gomurio defektą, apsaugodamas nuo užspringimo, pieno patekimo į kvėpavimo takus ir uždusimo maistu pavojaus. Čiulpiant pienas teka link skruostų, sumaišomas su seilėmis, kas svarbu tolimesniam virškinimo procesui.

Žindukas yra be skylutės, ją reikia išdurti adata individualiai pritaikant žinduką kiekvienam vaikui. Skylutė turi būti padaroma priešingoje pusėje, nei yra defektas, kuo toliau nuo jo. Negalima skylutės išdurti apačioje, nes ji bus uždengta liežuvio.

Įspėjimas: kai kuriems vaikams lateksas gali sukelti alergiją.

Pagaminta Vokietijoje.

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink