• Dr. Brown

Prekės kodas: SB166-MED

Turimas kiekis: 1

€3.90

Vos 15 ml talpos buteliukas-maitintuvas, skirtas naujagimiams, kurie dėl neišnešiotumo ar kitų savo ar mamos sveikatos problemų negali žįsti. Buteliukas sugraduotas nuo 1 iki 15 ml, todėl galima visiškai tiksliai išmatuoti maitinamo priešpienio ar pieno kiekį. Kadangi buteliukas labai nedidelis, priešpienio, kuris yra labai tirštas, ant sienelių lieka kaip įmanoma mažiau.

Dr. Brown's maitintuvas yra su Ultra žinduku - tai dar mažesnės tekmės žindukas nei "Premmie Flow", todėl tinkamas patiems mažiausiems ankstukams nuo 31-33 savaičių. Naujagimiams nuo 34-35 savaičių rekomenduojame Dr. Brown's buteliukas-maitintuvas 15 ml su žinduku Premmie.

Buteliuko kaklelis yra standartinio siauro dydžio, todėl jį galima naudoti su siauro sriegio pientraukiais ir pieną traukti tiesiai į talpą, taip išvengiant perpylinėjimo, sumažinant taršos tikimybę ar pieno likučių ant traukimo indelio sienelių. Žinduką taip pat galima atskirai naudoti su didesniais siauro kaklelio buteliukais. Maitintuvui galima pritaikyti ir didesnės tekmės žinduką.

Šį maitintuvą taip pat galima naudoti, kai reikia sugirdyti nedidelį kiekį vaistų ar maisto papildų.

Be BPA, be latekso.

Dr. Brown's Medical produktų linija - aukščiausios kokybės maitinimo priemonės Jūsų mažyliui.

Pagaminta JAV

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink