• Buteliukas Medela CALMA 150 ml

Prekės kodas: 80130

Turimas kiekis: 1

€22.00

Medela buteliukas su specialiu Calma žinduku - viena geriausių alternatyvų derinant maitinimą iš krūties ir buteliuko. CALMA žindukas imituoja žindymo procesą - pienas neteka tol, kol žinduke nesudaromas vakuumas. Kūdikis pats reguliuoja pieno gėrimo intensyvumą, gali sustoti, pailsėti ir vėl pradėti valgyti. Calma padeda išsaugoti kūdikio žindymo refleksus. Žindukas turi didelę silikoninio žinduko angą, pats žindukas minkštas, lankstus ir simetriškas - kuo artimesnis natūraliai krūties formai. Tai ekonomiškas variantas, nes žindukas yra universalaus dydžio - tinka įvairaus amžiaus kūdikiams, jo nereikia keisti, kai reikalinga didesnė pieno tėkmė.

Komplektuojama su 150 ml Medela buteliuku, kuris be BPA, tinka motinos pieno saugojimui ir užšaldymui. Prieš pirmą panaudojimą buteliuką išvirinkite 5 min. Prieš kiekvieną kitą naudojimą išplaukite ir dezinfekuokite.

Svarbu: Nepalikite kūdikio vieno su buteliuku, nenaudokite jo vietoje čiulptuko. Maisto angliavandeniai skatina dantų ėduonį. Valykite dantukus prieš nakties miegą. Esant bet kokiam įbrėžimui, įtrūkimui, buteliuką pakeiskite nauju.

Pagaminta Šveicarijoje.

 

Apie Medela Calma buteliuką:

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink