• Buteliukas-maitintuvas Dr. Brown

Prekės kodas: SB260-MED

Turimas kiekis: 11

€5.17

60 ml talpos buteliukas-maitintuvas, skirtas naujagimiams, kurie dėl neišnešiotumo ar kitų savo ar mamos sveikatos problemų negali žįsti. Buteliukas sugraduotas nuo 1 iki 60 ml, todėl galima visiškai tiksliai išmatuoti maitinamo priešpienio ar pieno kiekį.

Dr. Brown's maitintuvas yra su Premmie žinduku - tai dar kiek didesnės tekmės žindukas nei "Ultra Premmie Flow". Tinkamas ankstukams nuo 34 savaičių arba pagal ligoninės personal rekomendacijas. Naujagimiams nuo 31-33 savaičių rekomenduojame Buteliukas-maitintuvas Dr. Brown's su žinduku Preemie Ultra 60 ml, o naujagimiams Buteliukas Dr. Brown's Natural Flow 60 ml.

Buteliuko kaklelis yra standartinio siauro dydžio, todėl jį galima naudoti su siauro sriegio pientraukiais (pvz. Medela) ir pieną traukti tiesiai į talpą, taip išvengiant perpylinėjimo, sumažinant taršos tikimybę ar pieno likučių ant traukimo indelio sienelių. Žinduką taip pat galima atskirai naudoti su didesniais siauro kaklelio buteliukais. Buteliukui galima pritaikyti ir didesnės tėkmės žinduką.

Be BPA, be latekso.

Dr. Brown's Medical produktų linija - aukščiausios kokybės maitinimo priemonės Jūsų mažyliui.

Pagaminta JAV

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink