Kramtukas su laikikliu Rožinis Dramblys

Šiuo metu neturime Kramtukas su laikikliu Rožinis Dramblys
  • Prekės kodas: SP-DRA-4
  • Prieinamumas: Šiuo metu neturime
  • 15.00€
  • Be PVM: 15.00€

Aprašymas

Šis rožinis drambliukas atrodo visai kaip zefyras :) Draugiškas ir mielas kramtukas tikrai taps puikiu Jūsų Mažylės draugu!

Silikoninis čiulptuko laikiklis apsaugos kramtuką nuo išsipurvinimo, o, esant poreikiui, kramtukas-drambliukas bus lengvai nuimamas ir pakeičiamas į čiulptuką. Skirtingos detalės, formos bei spalvos lavins kūdikio motorinius įgūdžius. Švelni silikono tekstūra leis pasikasyti dygstančius dantukus ir nepažeis jautrių vaikučio dantenų. Pagaminta iš absoliučiai saugaus, tvirto ir saugaus dėti į burną silikono!

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas kramtukas arba čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, dekoruotas medine detale, kurio  čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Karoliukų dydis: 9mm/12 mm/17 mm

Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Natūralaus medžio užsegimas

Suvertas ant satino virvutės, kurios ilgis be užsegimo apie 20 cm

Lietuviškas prekės ženklas Šponkė - pagaminta rūpestingai ir su meile mamos rankomis :)


Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.