Kramtukas su laikikliu Drugelis

Šiuo metu neturime Kramtukas su laikikliu Drugelis
  • Prekės kodas: SP-K-DR1
  • Prieinamumas: Šiuo metu neturime
  • 15.00€
  • Be PVM: 15.00€

Aprašymas

Silikoninis čiulptuko laikiklis drauge su silikoniniu kramtuku bus puikus draugas Jūsų mažyliui. Laikiklis apsaugos kramtuką nuo išsipurvinimo, o esant poreikiui kramtukas bus lengvai nuimamas ir pakeičiamas į čiulptuką. Skirtingos detalės, formos bei spalvos lavins mažylio motorinius įgūdžius. Švelni silikono tekstūra leis pasikasyti dygstančius dantukus ir nepažeis jautrių vaikučio dantenų.

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas kramtukas arba čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, dekoruotas medine detale, kurio pagalba čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Karoliukų dydis: 9mm/12 mm/17 mm

Pagamintas iš 100% maistinio silikono karoliukų

Natūralaus medžio užsegimas

Suvertas ant satino virvutės, kurios ilgis apie 20 cm

Rūpestingai ir su meile pagaminta Lietuvoje :)


Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.