Kramtukas su laikikliu Keksiukas

Šiuo metu neturime Kramtukas su laikikliu Keksiukas
  • Prekės kodas: SP-K-KE1
  • Prieinamumas: Šiuo metu neturime
  • 16.00€
  • Be PVM: 16.00€

Aprašymas

Kas gali būti geriau su Keksiuką? Ir dar tokį, kurį... galima kramtyti jau nuo pirmųjų mėnesių! :)

Šis spalvotas minkštas silikoninis kramtukas Keksiukas tikrai patiks Jūsų Mažyliui! Laikiklis iš silikono kamuoliukų apsaugos kramtuką nuo išsipurvinimo ir (o, varge!) pasimetimo. O, esant poreikiui, kramtukas bus lengvai nuimamas ir pakeičiamas į čiulptuką.

Skirtingos detalės, formos bei spalvos lavins mažylio motorinius įgūdžius. Švelni silikono tekstūra leis pasikasyti niežtinčias dantenas dygstant dantukams. Na o kas geriau tai padarys, jei ne Keksiukas :)

Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas kramtukas arba čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, dekoruotas medine detale, kurio  čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Karoliukų dydis: 9mm/12 mm/17 mm. Suvertas ant satino virvutės, kurios ilgis be užsegimo apie 20 cm

Lietuviškas prekės ženklas Šponkė - pagaminta rūpestingai ir su meile mamos rankomis :)


Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.