Kramtukas su laikikliu Ledai

Kramtukas su laikikliu Ledai
  • Prekės kodas: SP-K-LE1
  • Prieinamumas: 1
  • 15.00€
  • Be PVM: 15.00€

Aprašymas

Visi žino, kad nėra nieko skaniau už ledus! Ir kaip smagu, kad yra tokių, kuriuos galima kramtyti jau nuo pirmųjų mėnesių! :)

Šis spalvotas minkštas silikoninis kramtukas tikrai patiks Jūsų Mažyliui! Laikiklis iš silikono kamuoliukų apsaugos kramtuką nuo išsipurvinimo ir (o, varge!) galimo pasimetimo. O, esant poreikiui, kramtukas bus lengvai nuimamas ir pakeičiamas į čiulptuką.

Skirtingos detalės, formos bei spalvos lavins mažylio motorinius įgūdžius. Švelni silikono tekstūra leis pasikasyti niežtinčias dantenas dygstant dantukams. Net ir išdygus pirmiesiems dantukams, kramtuko tikrai neįmanoma atkąsti.

Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas kramtukas arba čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, dekoruotas medine detale, kurio  čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Karoliukų dydis: 9mm/12 mm/17 mm. Suvertas ant satino virvutės, kurios ilgis be užsegimo apie 20 cm

Lietuviškas prekės ženklas Šponkė - pagaminta rūpestingai ir su meile mamos rankomis :)


Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.