Pientraukis rankinis Medela Harmony

-9% Pientraukis rankinis Medela Harmony
  • Prekės kodas: 0052050
  • Prieinamumas: 100
  • 55.00€
  • 49.90€
  • Be PVM: 49.90€

Aprašymas

Medela Harmony rankinis pientraukis yra labai lengvas ir patogus! Harmony™ rankinis pientraukis turi patentuotą 2-PHASE EXPRESSION® TECHNOLOGIJĄ. 

Jis ergonomiškas - turi besisukinėjančią rankenėlę, komfortiškas - „PersonalFit“ krūties gaubtelis švelniai ir veiksmingai stimuliuoja krūtį, o kas svarbiausia - galima parinkti ir pritaikyti kito dydžio PersonalFit gaubtelį priklausomai nuo individualaus poreikio. Kitų dydžių PersonalFit krūtų gaubteliai parduodami atskirai, juos galite rasti čia (nuoroda). 

Kaip išmatuoti ir pasirinkti tinkamiausią gaubtelį, galite sužinoti atmintinėje „Maitinu nutrauktu pienu" (8 psl.)

Pientraukis labai patogus - jame mažiau sudedamųjų dalių, nei kituose rankiniuose pientraukiuose. O jei kuri nors dalis susidevėtų - yra galimybė įsigyti atskirai, taigi Medela pientraukis tikrai tarnaus labai ilgai. Medela pientraukių atsargines dalis siūlo ir Anksti.lt el. parduotuvė (nuoroda)

Moksliniais tyrimais pagrįsta, kad pieno traukimas Medela pientraukiu yra artimas kūdikio žindymui. Šiuos pientraukius rekomenduoja žindymo konsultantai ir slaugos specialistai, kai reikalinga skatinti laktaciją gimus neišnešiotam naujagimiui, sergančiam naujagimiui, kūdikiui su nesuaugusiu gomuriu ar esant kitoms aplinkybėms, dėl kurių nėra galimybės žindyti.

Mamos, maitinančios išimtinai nutrauktų pienu, teigia, kad Medela pientraukiai yra vieni kokybiškiausių.

Rinkinį sudaro: CALMA žindukas, PersonalFit krūties gaubtelis (24 mm), pieno buteliukas 150 ml su dangteliu, atsarginė vožtuvo membrana, buteliuko stovelis.

Pagaminta Šveicarijoje.

P.S. Prekę išsiunčiame paprastai per 5 darbo dienas nuo užsakymo gavimo.Daugiau apie Medela Harmony pientraukį: