Užklotukas "Rankytės" neišnešiotukui (oranžinės spalvos)

Užklotukas "Rankytės" neišnešiotukui (oranžinės spalvos)
  • Prekės kodas: 1765
  • Prieinamumas: 1
  • 17.00€
  • Be PVM: 17.00€

Aprašymas

Užklotukas "Rankytės" atkartoja gultuko-lizdelio formą: dvi "ausytės" pridengia galvytę, o "rankytės" užkloja neišnešiotuko kūnelį. Šis užklotukas apgaubia ir šildo kūdikį, yra papildoma padėties fiksacijos priemonė, suteikia saugumo, jaukumo ir ramybės pojūtį. Toks lengvas suvystymas švelniai masažuoja - veliūrinis užklotuko paviršius stimuliuoja nervinius taškus. "Ausytės" apsaugo mažylio akis nuo ryškios šviesos įvairių procedūrų metu.

Šis užklotukas gali tapti mamos glėbiu. Palaikius jį ant nuogos mamos krūtinės bent 10-15 minučių, į užklotuką įsigers mamos kvapas. Taip mažylis visada jaus artimiausią žmogų šalia.

Švelnus neišnešiotuko suvystymas padeda ištverti skausmą ir nemalonius prisilietimus. Ankstukai į staigius judesius ir skausmingas procedūras reaguoja padidėjusiu kraujospūdžiu, desatūracijomis ir apnėjomis, kitų fiziologinių sistemų sutrikimu. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad lengvas kūdikio suvystymas įvairių procedūrų metu (keičiant sauskelnes, imant kraują ir pan.) ne tik nuramina, tačiau ir sumažina jaučiamo skausmo lygį. 

Sudėtis: išorė 100 proc. medvilnė, vidus 100 proc. poliefiras.

Pagrindinės dalies ilgis 40 cm, plotis 25 cm, "rankyčių" skersmuo 70 cm

Pagaminta Ukrainoje, sukurta bendradarbiaujant su gydytojais neonatologais.


Mokomasis video apie taisyklingą neišnešiotuko guldymą ir užklotuko naudojimą (titruota lietuviškai):