• Buteliukas Dr. Brown
  • Buteliukas Dr. Brown
  • Buteliukas Dr. Brown

Prekės kodas: SB417-MED

Turimas kiekis: 98

€10.50

Dr. Brown‘s speciali maitinimo sistema buvo kuriama bendradarbiaujant su medikais specialistais, ieškančiais maitinimo būdų kūdikiams, kurie turi maitinimosi sunkumų: kiškio lūpą, nesuaugusį gomurį, ankiloglosiją, aukštą gomurio arką, neuromotorinę disfunkciją ir kt.

Speciali sistema sukurta padėti kūdikiams, kurie negeba patys ištraukti skysčių iš buteliuko, suteikiant jiems galimybę suspausti žinduką ir maitintis patiems. Dr. Brown‘s vožtuvas (melsvos spalvos vožtuvas žinduke) gali padėti kūdikiams maitintis jų pajėgumu, prisitaikant prie individualaus čiulpimo-rijimo. Vožtuvas įstatomas į bet kurio lygio siauro kaklelio žinduką, taip sukuriant „suspaudimą“ žinduke. Naudojant kartu su Dr. Brown‘s buteliuku su vidine oro cirkuliacijos sistema, šis žindukas su vožtuvu padeda kūdikiui maitintis savarankiškai pagal jų pajėgumą ir nepraryti oro.

Dr .Brown‘s specialios maitinimo sistemos nauda:

Nuosekliai bei patikimai reguliuoja skysčio pratekėjimą iš žinduko.

Lengvai surenkamas/išrenkamas.

Padeda sumažinti oro patekimą į žarnyną.

Dr. Brown‘s  buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sistema padeda virškinti ir įsisavinti vitaminus A, C ir E.

Vizualiai nesiskiria nuo įprastinio buteliuko, tinka naudoti su standartiniais siauro skersmens pientraukiais.

Paprasta valyti, galima plauti indaplovėje bei sterilizuoti mikrobangų krosnelės sterilizatoriuje.

Daugkartinio naudojimo sistema.

Neturi BPA ir latekso.

Dr. Brown‘s buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sistema yra ventiliuojamas, sukurtas teigiamo slėgio tekėjimui, kad nesusidarytų vakuumas maitinant. Buteliuko viduje yra vamzdelis, kurį pakreipus buteliuką, per vamzdelį nukreipia orą į viršų ir jis nepatenka į vaiko skranduką. Ši sistema apsaugo  žarnyną nuo vakuumo ir leidžia jaustis geriau bei išvengti diskomforto dėl nuryjamo oro, taip sumažinant žarnyno raižymą, pilvo pūtimą, atpylimą.

Dr. Brown's buteliukai - dažniausiai rekomenduojami medicinos personalo Lietuvos ligoninėse slaugant specialių poreikių turinčius naujagimius.

SVARBU. Prieš pradėdami naudoti buteliuką su specialiu maitinimo vožtuvu, pasitarkite su gydytoju, ar jis rekomenduotų jį jūsų vaikui.

Komplekte: buteliukas, žindukas 0-3 mėn., du vožtuvai, šepetėlis vidinei sistemai plauti.

Daugiau apie Dr. Brown's buteliuką su specialiu maitinimo vožtuvu:
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink