Kokosų aliejus 60 ml Biocos

Kokosų aliejus 60 ml Biocos
  • Prekės kodas: AK014-60
  • Prieinamumas: 1
  • 6.90€
  • Be PVM: 6.90€

Aprašymas

Aliejus - pirmojo šalto spaudimo iš šviežių kokosų. Nerafinuotas ir tikrai ekologiškas - Soil association sertifikuotas. Šis kokosų aliejus spaustas ne iš džiovinto, bet iš šviežio kokoso, todėl nepasižymi stipriu kokoso kvapu, yra beveik bekvapis. Tačiau nerafinuotas šalto spaudimo kokoso aliejus išsaugo daugiau naudingų medžiagų nei spaustas iš džiovinto kokoso.

Dėl savo naudingųjų savybių ir itin geros kokybės, kokosų aliejų tinka naudoti odos priežiūrai, tiek kūdikių, tiek suaugusiųjų. Po maudynių kokosų aliejumi ištepta kūdikio odelė išsaugos drėgmę ir elastingumą. O svarbiausia - jokių cheminių priemaišų, dirbtinių kvapiklių ir kitų negerų dalykų, kurie gali sukelti alergiją ir kitaip neigiamai veikti mūsų organizmą!

Sudėtyje ne mažiau 50% laurino rūgšties, kuri yra randama ir motinos piene. Dėl šios rūgšties, stiprėja organizmo imunitetas. Tyrimais įrodyta, kad laurino rūgštis efektyviai kovoja su virusais bei kai kuriomis organizmo bakterijomis: h. pylori, giardia lamblia. Plačiau apie tyrimą skaitykite čia.

Kokosų aliejus puikiai drėkina išsausėjusią kūno odą, atstato išsausėjusius plaukus, juos suminkština, pamaitina, grąžina jiems natūralų žvilgesį. Nerafinuotas kokoso aliejus natūraliai suteikia švelnią apsaugą nuo saulės iki 2 SPF.

Šis kokosų aliejus tinka net maistui!

Nerafinuotas kokoso aliejus paprastai yra kietos konsistencijos ir skystėja esant 24°C temperatūrai, tačiau tai neturi įtakos aliejaus savybėms. Aliejus vėl sutirštės, įdėjus jį į šaldytuvą.

Kilmės šalis: Šri Lanka