Čiulptukas kūdikiui Jollypop (nuo 4 mėn) Turkio spalvos

Čiulptukas kūdikiui Jollypop (nuo 4 mėn) Turkio spalvos
  • Prekės kodas: 1758-z
  • Prieinamumas: 31
  • 5.90€
  • Be PVM: 5.90€

Aprašymas

Čiulptukas kūdikiui, tinkamas naudoti nuo 4 mėn amžiaus arba pasirodžius pirmiesiems dantukams. Jis yra tokio pat dydžio ir formos kaip Jollypop naujagimio čiulptukas, tik kiek kietesnis ir atsparus kandžiojimams :)

Jollypop čiulptukai gaminami JAV - tai populiariausias šalies čiulptukas, dažniausiai naudojamas ligoninėse ir rekomenduojamas JAV slaugos specialistų.


Specialios apvalios formos, kad kuo labiau atitiktų anatominę spenelio formą. Čiulptuko forma beveik identiška naujagimiams skirtų žindukų BELDICO formai ar Dr. Brown's žindukų formai, taigi Jollypop gali būti suderinama su simetriškos formos žindukais buteliuku maitinamiems kūdikiams.

Pagamintas iš 100% silikono, minkštas, lankstus, vientisas, be plastmasinių kietų detalių. Silikonas yra beskonis ir bekvapis, jis nesukelia alergijos, atsparus pažeidimams.

Jollypop turi patogią ąselę laikymui ir čiulptuko laikikliui prisegti.

Patogus ir saugus termiškai dezinfekuoti. Dėl specialios formos nesikaupia nešvarumai vidinėje dalyje, išplovus greitai išgaruoja drėgmė. Be BPA, be latekso, be ftalatų.

Priežiūra: plauti karštame vandenyje su muilu, kruopščiai nuskalauti. Dezinfekcijai virinti 2 minutes, dezinfekuoti kūdikių priemonių sterilizatoriuje ar specialiame maišelyje.

Tik Anksti.lt!