Buteliukas-maitintuvas Dr. Brown's su žinduku Preemie Ultra 60 ml

-33% Buteliukas-maitintuvas Dr. Brown's su žinduku Preemie Ultra 60 ml
  • Prekės kodas: SB266-MED
  • Prieinamumas: 10
  • 12.00€
  • 8.00€
  • Be PVM: 8.00€

Aprašymas

60 ml talpos buteliukas-maitintuvas, skirtas naujagimiams, kurie dėl neišnešiotumo ar kitų savo ar mamos sveikatos problemų negali žįsti. Buteliukas sugraduotas nuo 1 iki 60 ml, todėl galima visiškai tiksliai išmatuoti maitinamo priešpienio ar pieno kiekį.

Dr. Brown's maitintuvas yra su Ultra žinduku - tai dar mažesnės tekmės žindukas nei "Premmie Flow", todėl tinkamas patiems mažiausiems ankstukams nuo 31-33 savaičių. Naujagimiams nuo 34-35 savaičių rekomenduojame Dr. Brown's buteliukas-maitintuvas 15 ml su žinduku Premmie ar Buteliukas Dr. Brown's Natural Flow 60 ml.

Buteliuko kaklelis yra standartinio siauro dydžio, todėl jį galima naudoti su siauro sriegio pientraukiais ir pieną traukti tiesiai į talpą, taip išvengiant perpylinėjimo, sumažinant taršos tikimybę ar pieno likučių ant traukimo indelio sienelių. Žinduką taip pat galima atskirai naudoti su didesniais siauro kaklelio buteliukais. Maitintuvui galima pritaikyti ir didesnės tėkmės žinduką.

Be BPA, be latekso.

Dr. Brown's Medical produktų linija - aukščiausios kokybės maitinimo priemonės Jūsų mažyliui.

Pagaminta JAV

p.s. buteliuko žiedo ir dangtelio spalva skiriasi nuo pavaizduoto nuotraukoje - yra baltos nepermatomos spalvos. Tačiau yra lygiai toks pat kokybiškas ir patikimas :)