• Golfukas iš merino vilnos 2-3 m.
  • Golfukas iš merino vilnos 2-3 m.
  • Golfukas iš merino vilnos 2-3 m.
  • Golfukas iš merino vilnos 2-3 m.
Naujiena

Prekės kodas: 4770809295971-1

Turimas kiekis: 100

Pristatymas 3 d.d.

€24.00

100 % merino vilna. Sertifikuota OEKO-tex 100 standartas sertifikatu.

Golfas vaikams iš 100% merino vilnos yra gana plonas, jog nevaržo judesių, tačiau pakankamai šiltas kaip pusstoris megztukas.

Šis golfas gali būti dėvimas kaip pirmo sluoksnio drabužis prie pat kūno - tokiu būdu geriausiai atsiskleidžia merino vilnos funkcionalumas. Taip pat golfiukas gali būti dėvimas kaip viršutinis drabužis prie kitų mėgstamų ir pamėgtų drabužėlių.

Kadangi merino vilnos audinys yra pakankamai plonas, labiausiai dėvimose drabužio vietose, tokiose kaip alkūnės, gali susidėvėti audinys ir pradėti dilti. Taigi lopai ant alkūnių suteikia drabužiui patogesnį ir ilgesnį dėvėjimą.

 

Merino vilnos rūbeliai puikiai pritaikyti skalbti skalbimo mašina. Pasirinkite vilnai skalbti tinkantį rėžimą. Neviršykite 40 laipsnių temperatūros. Rūbai skalbiami pagal instrukcijas, nesusitraukia. Prieš skalbdami dėmesingai apžiūrėkite, ar kitų drabužių kietos detalės, tokios kaip užtrauktukai, lipdukai ir panašiai, nesužeis audinio.

Skalbkite ekologiškomis, švelniomis skalbimo priemonėmis. Stiprūs skalbimo milteliai - netinka.

Lyginti tik vilnai skirtu rėžimu. Nedžiovinti mechaniniu būdu. Palikite drabužį pačiam natūraliai išdžiūti - padžiaukite arba gražiai patieskite ant minkšto pagrindo. 

 

Pagaminta Green Rose

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink