• Liemenė iš merino vilnos

Prekės kodas: 4770809292826

Turimas kiekis: 9

Pristatymas 3 d.d.

€16.00

Liemenė iš 100 proc. natūralaus merino vilnos audinio, sertifikuoto Oeko-Tex® standartu (gamyboje nenaudoti alergiją galintys sukelti dažai, pesticidai, chlorinti fenoliai, sunkieji metalai, formaldehidas, chloro organiniai junginiai). Merino vilna  padės ankstukui lengviau kontroliuoti kūno temperatūrą - išlaikys kūno šilumą, tačiau neleis perkaisti. Liemenės ypatingai tinkamos mažiems neišnešiotukams, taip pat naujagimiams po maudynių, nes padės greičiau sureguliuoti kūno temperatūrą.

Natūrali vilna teigiamai stimuliuoja odoje esančias nervines galūnėles - terapiniais tikslais liemenę galima kūdikiui užvilkti ant nuogo kūnelio, bent keletui minučių. Tai skatins kraujotaką, medžiagų apykaitą ir nervinės sistemos vystymąsi.

Liemenė yra dvisluoksnė - tikrai šilta! Labai patogi apvilkti - ne tik priekyje, bet ir šonuose turi spaudes, tai leis aprengti ir nurengti mažylį jį kaip įmanoma mažiau judinant.

Be vidinių siūlių

Be vidinių etikečių

Šviesios kreminės (dramblio kaulo) spalvos.

Dydžiai:

  • 1PREM: 1-1,5 kg svorio kūdikiui
  • 2PREM: 1,6-2,5 kg svorio kūdikiui
  • 3PREM: 2,6-3,4 kg svorio kūdikiui

Realiai šiek tiek didinta, taigi tikrai užteks ilgesniam laikui.

Pagaminta Lietuvoje nuostabiųjų Green Rose :)

 

Skalbti 30-40 l. temperatūroje, skalbimo mašina, vilnai skirtu režimu arba rankomis, rekomenduojama su vilnai skirtomis skalbimo priemonėmis.

Negręžti, mechaniškai nedžiovinti.

 

Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink