Čiulptuko laikiklis Zefyriukai

Šiuo metu neturime Čiulptuko laikiklis Zefyriukai
  • Prekės kodas: SP-CL-4
  • Prieinamumas: Šiuo metu neturime
  • 9.00€
  • Be PVM: 9.00€

Aprašymas

Specialiai Anksti.lt sukurtas čiulptuko laikiklis iš minkštų ir švelnių silikoninių kamuoliukų - skirtas patiems mažiausiems. Suvertas iš pačių mažiausių karoliukų, todėl labai lengvas.

Laikiklis apsaugos čiulptuką nuo nukritimo ir pasimetimo (visi tėvai žino, kaip neklaužados čiulptukai mėgsta pasimesti...:))

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, dekoruotas medine detale, kurio pagalba čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Karoliukų dydis: 9mm

Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Natūralaus medžio užsegimas

Suvertas ant satino virvutės, kurios ilgis be užsegimo apie 20 cm

Rūpestingai ir su meile pagaminta Lietuvoje :)


Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.