•  ČIULPTUKO LAIKIKLIS SU KRAMTUKU – DRAMBLIUKAS
Naujiena

Prekės kodas: SP-KR-5

Turimas kiekis: 1

Gamintojas: Šponkė

Šis smagus Drambliukas tikrai patiks Jūsų Mažyliui! Laikiklis, suvertas iš spalvotų silikono kamuoliukų, apsaugos kramtuką nuo nukritimo, išsipurvinimo ar (o varge!) pasimetimo. O geriausia, kad, esant poreikiui, kramtukas bus lengvai nuimamas ir pakeičiamas į čiulptuką. Skirtingos detalės, formos bei spalvos lavins mažylio motorinius įgūdžius. Švelni silikono tekstūra leis pasikasyti dantenas. Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Pastelinės, ramios spalvos.

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas kramtukas arba čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, dekoruotas medine detale, kurio  čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Mediniame užsegime yra plastiko apsaugėlės, kurios neleidžia draskyti ir sugadinti paviršių.

  • Sudėtis: 100% maistinis silikonas
  • Sudėtyje nėra BPA bei kitų toksinių medžiagų
  • Ilgis: 21-22 cm

Lietuviškas prekės ženklas Šponkė - pagaminta rūpestingai ir su meile mamos rankomis :)

 

Ps. Laikiklio karoliukų spalvos ir forma gali nežymiai skirtis nuo pavaizduotų nuotraukoje. Jei tai yra aktualu, galime tiksliai informuoti apie turimos prekės išvaizdą, tik parašykite mums info@anksti.lt

 

Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.
€17.00
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink