Čiulptuko laikiklis Saldainiukai

Šiuo metu neturime Čiulptuko laikiklis Saldainiukai
  • Prekės kodas: SP-CL-5
  • Prieinamumas: Šiuo metu neturime
  • 9.00€
  • Be PVM: 9.00€

Aprašymas

Specialiai Anksti.lt sukurtas čiulptuko laikiklis iš minkštų ir švelnių silikoninių kamuoliukų - visai kaip saldžių saldainiukų.

Šis laikiklis skirtas patiems mažiausiems (net ir ankstukams), nes suvertas iš mažiausių karoliukų, tad labai lengvas.

Laikiklis apsaugos čiulptuką nuo nukritimo ir pasimetimo (visi tėvai žino, kaip neklaužados čiulptukai mėgsta pasimesti...:)) Esant poreikiui, galima čiulptuką pakeisti kramtuku!

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, dekoruotas medine detale, kurio pagalba čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Karoliukų dydis: 9mm

Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Natūralaus medžio užsegimas

Suvertas ant satino virvutės, kurios ilgis be užsegimo apie 20 cm

Lietuviškas prekės ženklas Šponkė - pagaminta rūpestingai ir su meile mamos rankomis :)


Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.