• Čiulptuko laikiklis mini Vaivorykštė
  • Čiulptuko laikiklis mini Vaivorykštė

Prekės kodas: SP-LK-VAIVORYKSTE

Turimas kiekis: 4

Gamintojas: Šponkė

€10.00

Čiulptuko laikiklis iš minkštų ir švelnių silikoninių kamuoliukų - skirtas patiems mažiausiems. Suvertas iš mažų karoliukų, todėl labai lengvas.

Laikiklis apsaugos čiulptuką nuo nukritimo ir pasimetimo (visi tėvai žino, kaip neklaužados čiulptukai mėgsta pasimesti...:)) Esant poreikiui, galima čiulptuką ir kramtuku pakeisti!

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas, kurio pagalba čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Papuoštas vaivorykštės detale! :)

Čiulptuko ilgis su užsegimu: apie 21 cm

 

Lietuviškas prekės ženklas Šponkė - pagaminta rūpestingai ir su meile mamos rankomis :)

 

Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink