• Čiulptuko laikiklis mini spalvotas

Prekės kodas: SP-LK-MINI7

Turimas kiekis: 1

Gamintojas: Šponkė

€9.00

Šis spalvotas minkštas silikoninis laikiklis tikrai patiks Jūsų Mažyliui! Laikiklis pagamintas iš silikono kamuoliukų.  Jis puikiai tiks net paties mažiausiems ankstukams, todėl, kad yra šiek tiek mažesnis nei įprasti laikikliai.

Skirtingos detalės, formos bei spalvos lavins mažylio motorinius įgūdžius. Švelni silikono tekstūra leis pasikasyti niežtinčias dantenas dygstant dantukams.

Pagaminta iš 100% maistinio silikono - visiškai saugus ir patikimas!

Viename laikiklio gale yra kilputė, kuria perveriamas kramtukas arba čiulptukas. Kitame laikiklio gale pritvirtintas metalinis užsegimas,  kurio  čiulptuko laikiklis segamas prie kūdikio rūbelio.

Suvertas ant satino virvutės, kurios ilgis be užsegimo apie 16 cm

 

Lietuviškas prekės ženklas Šponkė - pagaminta rūpestingai ir su meile mamos rankomis :)

 

Prieš pradėdami naudoti, nuplaukite po šiltu muiluotu vandeniu, tačiau jokiu būdu nevirinkite. Leiskite išdžiūti. Atidžiai patikrinkite prieš kiekvieną naudojimą. Pastebėjus menkiausius pakitimus – nebeduokite mažyliui. Pavienius karoliukus saugoti nuo vaikų, kad smulkios detalės nepatektų į kvėpavimo takus. Laikiklį tvirtinkite saugiai, t.y netvirtinkite jo prie raištelių, virvučių ar laisvų kūdikio rūbelio. Jokiu būdu laikiklio neperdarykite ir nepakeiskite jo ilgio. Nepalikite kūdikio su kramtuku be priežiūros.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink