Apie mus

Dideli džiaugsmai slypi mažuose dalykuose

Mamystė būna visokia. Džiaugsminga, labai jausminga, kupina pasididžiavimo, o kartais ir nežinomybės bei nepasitikėjimo savimi. Mes tai žinome. Nuo euforijos viršūnių iki gilių nerimo bedugnių - mes ten taip pat buvome. Ir ta ypatinga patirtis, įgyta stengiantis suteikti savo kūdikiui viską, kas yra geriausio, suteikė mums įkvėpimo padėti kitoms mamoms. Todėl ir sukūrėme Anksti.lt - elektroninę parduotuvę, kurioje galima rasti mažų dalykėlių patiems mažiausiems - sauskelnių, čiulptukų, drabužėlių, ekologiškų higienos priemonių ir daug visko. Kūrėme galvodami apie kūdikius, naujagimius ir net mažesnius už naujagimius... Kai kurie ankstukai gimsta sverdami vos 600 gramų ir jiems reikia ypatingo prisilietimo ir priežiūros, todėl Anksti.lt lentynose - didžiausias pasirinkimas neišnešiotukams skirtų priemonių.

Kiekviena prekė atidžiai atrinkta, sukurta, pagaminta. Kartu su ja perduodame šiltus linkėjimus ir gabalėlį žinojimo, kad Tikrai-Viskas-Bus-Gerai. Žinome, kad tas mamos tikėjimas ir pasitikėjimas neateina savaime, todėl dalinamės išbandytais patarimais ir visokiausiais knygose neaprašomais triukais tinklaraštyje https://www.anksti.lt/naujienos. Konsultuojame kūdikių priežiūros ir ankstyvosios reabilitacijos klausimais ir svarbiausius praktinius patarimus sudedame į straipsnius, leidinukus ir Facebook pranešimus.

Pačios susidūrėme su motinystės iššūkiais ir žinome, kad kartais reikia pagalbos įveikti sunkumus. Todėl Anksti.lt dalį pelno skiria padėti jautrios sveikatos naujagimių susilaukusioms šeimoms. Kad patys mažiausieji gautų geriausias sąlygas augti, o jų šeimos nepaliautų tikėti stebuklais.

Dideli džiaugsmai slypi mažuose dalykuose. Esame tam, kad tų dalykų Jums nepritrūktų.

 

Su geriausiais linkėjimais,

Giedrė, Katažyna ir Ieva

Rašyk
Skambink