Žindukas Medela Calmita Advanced

Žindukas Medela Calmita Advanced
  • Prekės kodas: ME-CA-A
  • Prieinamumas: 1
  • 2.90€
  • Be PVM: 2.90€

Aprašymas

Speciali Medela Calmita produktų linija yra skirta neišnešiotiems naujagimiams ir naujagimiams, kurie pirmosiomis dienomis ar savaitėmis negali patys žįsti. Speciali technologija leidžia pačiam kūdikiui kontroliuoti pieno tėkmę - jautrus žindukas praleidžia skystį tada, kai kūdikis čiulpia. Calmita žindukas padeda naujagimiui mokytis derinti pagrindinius veiksmus: čiulpti, ryti ir kvėpuoti. Sukurta kartu su neonatologais naudojimui ligoninėje ir siekiant sukurti kuo geresnes sąlygas vėlesniam maitinimui krūtimi.

Žinduko forma ir patentuota vakuuminė sistema leidžia kūdikiui mačiam pasirinkti tinkamiausia čiulpimo ritmą, maksimaliai imituoja natūralų maitinimą krūtimi ir padeda greičiau pereiti prie žindymo.  Supakuota sterilioje pakuotėje, paruošti naudoti iškart (nereikia plauti), skirti vienkartiniam naudojimui arba naudoti trumpą laiką (pvz. 1 dieną). Žinduką galima naudoti su Medela buteliuku ar bet kokiu standartinio siauro kaklelio buteliuku.

Calmita žindukai yra 2 tipų:

  • Starter, skirtas neišnešiotiems ar mažo svorio naujagimiams, kurie turi labai silpną čiulpimo refleksą, tik pradedama mokytis valgyti
  • Advanced, skirtas naujagimiams, kurie turi stipresnį čiulpimo refleksą, tačiau dar negali patys žįsti krūties

Medela Calmita produktų aprašymas gamintojo puslapyje


Apie Medela Calmita žindukų technines savybes: