Natūralus Kastilijos muilas kūdikiams 150 ml Biocos

Natūralus Kastilijos muilas kūdikiams 150 ml Biocos
  • Prekės kodas: 1708
  • Prieinamumas: 3
  • 9.50€
  • Be PVM: 9.50€

Aprašymas

Kastilijos muilas yra pagamintas iš ekologiškų saulėgrąžų, kokosų ir kitų aliejų, be jokių kvapiklių ar sintetinių medžiagų. Natūralios kilmės vitaminas E ir citrinos rūgštis išsaugo muilo šviežumą. Jis švelnus net ir jautriausiai, į alergiją linkusiai odai. Idealus jautriai kūdikio, net ir paties mažiausio, odelei.

Šį bekvapį Kastilijos muilą galite praturtinti keletu lašų mėgiamo eterinio aliejaus arba naudoti kaip bazę natūralaus šampūno gamybai. Štai čia galite rasti puikių receptų: https://biocos.lt/lt/blog/receptai :)

Kastilijos muilas yra veganinis, jame nėra gyvulinių riebalų, jis nebuvo išbandomas su gyvūnais. Nuplautas ir į aplinką patekęs muilas suskyla į biologinius komponentus, kurie neteršia vandens. Muilas yra labiau koncentruotas nei kiti skystieji muilai, todėl jo reikia vos kelių lašelių. Muilas švelniai putoja, greitai nusiplauna.

Natūralus Kastilijos muilas unikalus tuo, kad gali būti naudojamas ne tik tik rankų, kūno, plaukų prausimui, bet ir namų ruošoje: drabužiams, indams, vaikiškiems žaislams ar kitiems paviršiams plauti. 

Kokybiškas, natūralus, būtinas kiekvieno kūdikio kraitelyje!

Sudėtis: Aqua, Potassium Oleate*, Potassium Cocoate**, Glycerine***, Potassium Citrate, Citric Acid.

*Natūralios kilmės iš ekologiško saulėgrąžų aliejaus; **Natūralios kilmės iš ekologiško kokosų aliejaus; ***Ekologiškas augalinis

Talpa: 150 ml. Buteliukas su nuspaudžiamu dangteliu arba pompele.